Filtruj

Praca Animator - Jeziora Wielkie

1-2 z 2 ofert pracy

ANIMATOR SPORTU

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WOŹNIECKIEGO W JEZIORACH WIELKICHSZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WOŹNIECKIEGO W JEZIORACH WIELKICH
Jeziora Wielkie

Zakres obowiązków: animator, organizator zajęć rekreacyjncyh i sportowych na boisku orlik Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - animator czasu wolnego nauczyciel wychowania fizycznego lub instruktor sportu lub animator...

10.07.202410.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Instruktor - Zajęcia taneczne dla dzieci

KLAUDIAKLAUDIA
Inowrocław

Akademia ARTSTAR ogłasza Ogólnopolski nabór na Trenerów!!! Możesz aplikować na stanowisko Trenera z każdego miejsca w kraju - dostosujemy region pracy do Twoich możliwości i miejsca zamieszkania. Dołącz do nas, rozwijaj swoje pasje i spełnij marzenie o pracy w tym co kochasz ! My w zamian oferuj...

09.07.202409.07.2024
od 4000 zł