Filtruj

Praca Animator - Suwałki

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię aktora/aktorkę

STUDIO ARTYSTYCZNE AKADASTUDIO ARTYSTYCZNE AKADA
Suwałki

Zatrudnimy aktora/aktorkę/animatora czasu wolnego do odgrywania przedstawień teatralnych. Praca w delegacji od poniedziałku do piątku, atrakcyjne wynagrodzenie, umowa zlecenie z pełnym ubezpieczeniem. Oferujemy pracę w młodym, zgranym zespole, wolne weekendy, święta. Zapraszam do wysyłania CV na mai...

12.06.202412.06.2024

ANIMATOR

Suwałki

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć rekreacyjnych i sportowych. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) zawód - Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego Oferta skierowana jest skierowana do osób do 30 ro...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik obiektu sportowego animator/trener

BOŻENABOŻENA
Suwałki

Wymagany Status osoby bezrobotnej oraz Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Poszukujemy pracownika na stanowisko animator/trener obiektowy Oferujemy: pełen etat umowę o pracę, system premiowy, pracę w młodym rozwijającym się zespole możliwość korzystania z naszego obiektu oraz zn...

11.10.202311.10.2023