Filtruj

Praca Anita

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Wędkowy

Obowiązki: praca przy produkcji szyb, cięcie, zespalanie, nadzór nad procesem produkcyjnym, dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, kontrola jakości wyprodukowanych elementów, pakowanie produktu gotowego. Wymagania: min. półroczne doświadczenie w pracy o profilu produkcyjnym, magazynowym...

05.05.202405.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Spawacz TIG (m/k)

nowa oferta
Mokry Dwór

Do Twoich obowiązków należeć będzie: spawanie komponentów ze stali nierdzewnej zgodnie z dokumentacją techniczną, spawanie cienkich blach od 0,6 mm do 2,0 mm, przygotowanie, szlifowanie oraz montaż gotowych elementów. Oczekujemy od Ciebie: doświadczenia w pracy na produkcji, umiejętności samodzielne...

04.05.202404.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter (m/k) - urządzenia grzewcze

Pruszcz Gdański

Do Twoich obowiązków należeć będzie: montaż instalacji oraz rozdzielni elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, kompletowanie towarów zgodnie z zestawieniem: 30% montażu, 70% elektryki, posługiwanie się elektronarzędziami oraz narzędziami ręcznymi, prowadzenie prac zgodnie z przepisami oraz ...

03.05.202403.05.2024