Filtruj

Praca Anna K - Włocławek

Zatrudnię kierowcę C+E z Włocławka lub bliskich okolic - RABEN

nowa oferta
ANNA ROMANOWSKAANNA ROMANOWSKA
Włocławek

Opis Firma transportowa z długoletnim doświadczeniem zatrudni kierowcę kat. C+E Jazda po Kraju Oferujemy: - Atrakcyjny system wynagrodzenia - gwarantowane terminowe wynagrodzenie - stałe zatrudnienie, umowę o pracę, - praca częściowo na stałych trasach - flota: SCANIA, MAN(Euro 6) - naczepy ...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy kosmetologa/ stylistkę paznokci

ANNAANNA
Włocławek

Obowiązki: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Wykonywanie manicure i pedicure (klasyczny, hybrydowy) Stylizacja brwi i rzęs, w tym henna i regulacja. Przeprowadzanie konsultacji z klientami i doradztwo w zakresie pielęgnacji. Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy or...

14.05.202414.05.2024

Zatrudnię pracownika produkcji / magazyniera

ANNAANNA
Włocławek

Firma JARLEX Włocławek ul. Papieżka 109 zatrudni pracownika produkcji / magazyniera. Zakres obowiązków:·- obsługa maszyn, prace magazynowe Nasze oczekiwania: uprawnienia na wózek widłowy gotowość do pracy, sumienność i staranność w wykonywaniu obowiązków, doświadczenie w pracy na produkcji i p...

05.05.202405.05.2024