Filtruj

Praca Anna - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

ANNA.NOWAKANNA.NOWAK
Głogów

Opis Zakres obowiązków: - rozwój sprzedaży i budowa sieci sprzedaży w kanale tradycyjnym i nowoczesnym poprzez pozyskiwanie nowych klientów (markety, sklepy, hurtownie budowlane), - rozwój sprzedaży u obecnych w kanale tradycyjnym i nowoczesnym (markety, sklepy, hurtownie budowlane), - realizacj...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Niania , opieka nad dziecmi

ANNAANNA
Głogów Małopolski

Ogłoszenie: Szukam Niani dla Dzieci Szukam niani do opieki nad moją córką półtora roku oraz zwróceni uwagi na na 10-letniego syna. Praca obejmuje godziny popołudniowe lub ranne, z możliwością pracy w weekendy. Istnieje opcja nocowania u nas w domu. Oczekuję dyspozycyjności oraz miłej, ciepłej i od...

23.04.202423.04.2024

Technik/Kierowca | "Złota Rączka"| Orsk

ANNAANNA
Orsk

Poszukasz pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, z terminowym wynagrodzeniem? Dobrze trafiłeś! Poszukujemy technika-kierowcy do serwisu sprzętu i obsługi transportu w dużej firmie sprzątającej. Oczekujemy: · Przeprowadzanie prostych napraw (sprzętu do sprzątania i na tereny zewnętr...

25.04.202425.04.2024