Filtruj

Praca Anna - Stalowa Wola

1-3 z 3 ofert pracy

Przyjmę osobę chętną na staż

ANNAANNA
Stalowa Wola

Przyjmę na staż osobę chętną do pracy na stanowisko obsługi klienta w sklepie wielobranżowym. Stalowa Wola ul. Okulickiego. Dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy w Stalowej Woli CV ze zdjęciem proszę przesyłać na maila Wymagane - chęci do pracy, - dobra znajomość obsługi komputera i telefon...

18.04.202418.04.2024
Praktykapraktyka

osoba sprzątająca

ANNA JAKUBOWSKAANNA JAKUBOWSKA

Jako Zakład Pracy Chronionej zatrudniamy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli obecnie szukasz pracy, zgłoś się do nas! Miejsce pracy: Stalowa Wola ul. Grabskiego Zadania/Czynności: utrzymanie czystości na obiekcie sprzątanie korytarzy, zaplecza sanitarnego dezynfekcja sprzę...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KASJER/SPRZEDAWCA

KOPER ANNAKOPER ANNA
Kępie Zaleszańskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej poziom podstawowy. Przyjmowanie towaru. Sprawdzanie terminów przydatności. Praca na stoisku mięsnym. Sprzatanie sklepu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - obsługa kasy fiskalnej Wymagane: wykształcenie min. zasadn...

30.04.202430.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0324 s