Filtruj

Praca Anne - Leżajsk

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

ANNA BARANANNA BARAN
Leżajsk

Zakres obowiązków: Kierowca aut ciężarowych kat C z doświadczeniem. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - kierowca kat. C+E staż pracy ogółem - lata: 3 Kierowca aut ciężarowych kat C z doświadczeniem....

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca samochodu ciężarowego

Leżajsk

Kierowca aut ciężarowych kat C z doświadczeniem....

Poszukiwany pracownik do produkcji cukierniczej.

ANNAANNA
Krasne

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA!!! Ogłoszenie o Pracę: Produkcja Cukiernicza Stanowisko: Pracownik produkcji cukierniczej Lokalizacja: Rzeszów Poszukujemy kreatywnej i energicznej osoby która pasjonuje się cukiernictwem. Jeżeli masz niewielkie doświadczenie w pieczeniu wszystkiego Cię nauczymy. Wiedza o...

23.04.202423.04.2024