Filtruj

Praca Anne - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW - SPRZEDAWCA (O)

HURTOWNIA SP. Z O.O. SP. K.HURTOWNIA SP. Z O.O. SP. K.
Tarnów

Zakres obowiązków: bieżące dokonywanie zakupów towarów, negocjacje handlowe, współpraca z dostawcami, przygotowanie dokumentacji związanej z dostawami towarów, sprzedaż artykułów, fakturowanie, bieżąca obsługa klienta. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wymagania: wykształcenie śr...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT.B (O)

PIEKARNIA ANNA SKRABACZPIEKARNIA ANNA SKRABACZ
Łęg Tarnowski

Zakres obowiązków: - rozwożenie pieczywa Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Kierowca samochodu dostawczego uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, punktualność, dyspozycyjność. Praca od poniedziałku do soboty, w god...

17.05.202417.05.2024