Filtruj

Praca Anne - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Malarz szpachlarz Niemcy

nowa oferta
MZ RAUMGESTALTUNG ANNA ZIEGLERMZ RAUMGESTALTUNG ANNA ZIEGLER
Wrocław

Firma niemiecka szukam fachowca i pomocnika, szpachlowanie i malowanie, bez znajomości jezyka niemieckiego Budowa .Miasto 47441 Moers. Tylko i wyłącznie z doświadczeniem!!! Oferta skierowana wyłącznie do firm, samozatrudnionych (A1, Gewerbe) Stawki 17-20e godzinę . Gwarantujemy ciągłość zleceń o...

05.05.202405.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię osobę studiującą

ANNAANNA
Wrocław

Zatrudnię osobę studiującą na stanowisko sprzedawcy w sklepie spożywczo-monopolowym w centrum Wrocławia (okolice SKY TOWER). Praca w godz. 15-23, w weekendy w systemie zmianowym: 7-15, 15-23. Poszukuję osoby odpowiedzialnej o pogodnym usposobieniu, lubiącej pracę z klientem. Nie wymagam doświadczeni...

26.02.202426.02.2024

FLORYSTA - 1/2 ETATU

PHU KRYSZTAŁ ANNA LICHTARSKA-SZUSTAKPHU KRYSZTAŁ ANNA LICHTARSKA-SZUSTAK
Prusice

Zakres obowiązków: Układnie kwiatów, kompozycji, obsługa klienta, kasy fiskalnej. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: punktualność, rzetelność i chęć pracy....

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0319 s