Filtruj

Praca Annie - Ciechanów

1-3 z 3 ofert pracy

kierowca - kat.B

ANNAANNA
Ciechanów

Twój zakres obowiązków: rozwózka nasienia rozpłodników i sprzętu inseminacyjnego, przyjmowanie zamówień, wykonywanie czynności spedycyjnych, dbanie o właściwy stan techniczny powierzonych środków transportowych, Nasze wymagania: odpowiedzialność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat.B, znajomość...

20.05.202420.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Weterynarii

nowa oferta
ANNAANNA
Przasnysz

Gabinet weterynaryjny Maxvet Plus poszukuje TECHNIKA WETERYNARII do pracy z małymi zwierzętami. Miejsce pracy: Przasnysz (woj.mazowieckie) Szukamy osoby, która stanie się prawa i lewa ręka naszego zespołu lekarskiego przy diagnostyce i leczeniu zwierząt towarzyszących. Szukamy osób z doświadczeni...

23.05.202423.05.2024
od 4500 zł

Kierowca międzynarodowy C+E

nowa oferta
ANNAANNA
Świercze

Kierowca międzynarodowy C+ E . Stałe trasy i stałe dni wyjazdów. Podwójna obsada. Wszystkie informacje pod nr tel 66*****63...