Filtruj

Praca Annie - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

kierowca kat. C na solówce

ANNAANNA
Płońsk

zatrudnię kierowcę kat. C na solówkę auto 20 paletowe , prosta robota , wynagrodzenie zawsze na czas autko na kartę . praca tylko w ciągu dnia , wszystkie weekendy i święta wolne . zapraszam do kontaktu...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ŚLUSARZ

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY HONPAKS S.C.HONCZAR RYSZARD,PAKUŁA ANDRZEJ,LIBEREK ANNA,HONCZAR RAFAŁZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY HONPAKS S.C.HONCZAR RYSZARD,PAKUŁA ANDRZEJ,LIBEREK ANNA,HONCZAR RAFAŁ
Płońsk

Zakres obowiązków: Lutowanie płytek do narzędzi i do obróbki drewna, hartowanie płytek, przygotowanie płytek do lutowania. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Pracodawca nie wymaga doświadczenia, możliwość przyuczenia na miejscu....

27.05.202427.05.2024

Kierowca międzynarodowy C+E

ANNAANNA
Świercze

Kierowca międzynarodowy C+ E . Stałe trasy i stałe dni wyjazdów. Podwójna obsada. Wszystkie informacje pod nr tel 66*****63...

23.05.202423.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0295 s