Filtruj

Praca Aparaty - Elżbietów

1-3 z 3 ofert pracy

Aparatowy przyjęcia mleka

BAKOMA SP. Z O.O.BAKOMA SP. Z O.O.
Elżbietów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pobieranie prób oraz ocena mleka surowego i pasteryzowanego. Prowadzenie zapisów z wykonanych badań. Przygotowanie linii i zbiorników do przyjęcia mleka. Obsługa linii przyjęcia mleka. Ważenie cystern z mlekiem. Kontrola stanu higienicznego cystern. Współpraca z Kierownikiem ds. P...

25.05.202425.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

APARATOWY/ PRACOWNIK PRODUKCJI

POLSKI OGRÓD SP. Z O.O.POLSKI OGRÓD SP. Z O.O.
Skierniewice

Zakres obowiązków: -wykonywanie podstawowych czynności operacyjnych narzuconych przez instrukcje, procedury i specyfikacje, - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i obszarach związanych z działalnością wydziału. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Orzeczenie ...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca- Asystent Protetyka Słuchu

NATALIA GEERSNATALIA GEERS
Żyrardów

GEERS Dobry Słuch jest liderem w branży doboru aparatów słuchowych obecny na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na tym rynku, zapewniając najwyższą jakość obsługi Klientom. Obecnie posiadamy sieć ponad 200 oddziałów w całej Polsce. W związku z rozwojem sk...

20.05.202420.05.2024