Filtruj

Praca Apartamenty - Rewal

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie apartamentów Rewal

MARTAMARTA
Rewal

Praca obejmuje przygotowywanie mieszkania pomiędzy gośćmi na pobyt krótkoterminowy. Obowiązki: Sprzątanie mieszkań (sypialnia, salon, kuchnia/aneks kuchenny, łazienka), zmiana pościeli i ręczników, dbanie o schludny wygląd mieszkań, okazjonalne mycie okien. Wymagania : dokładność, sumienność, dy...

09.05.202409.05.2024
od 25 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pokojowa do pensjonatu

BALTICBALTIC
Rewal

Pokojową z doświadczeniem w obowiązkach pokojowej Zapewniam zakwaterowanie,możliwy posiłek.Praca w dobrym pensjonacie,średnio 8 godzin codziennie.Praca polega na serwisowaniu pokoi i apartamentów.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv+zdjęcia oraz swoich oczekiwań finansowych w skali miesiąca....

POKOJOWA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE WSP OPOLE SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE WSP OPOLE SP. Z O.O.
Dźwirzyno

Zakres obowiązków: Utrzymywanie czystości w pokojach i częściach wspólnych. Praca w godz. 7-15 w Dźwirzynie również w soboty. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych mile widziane doświadczenie w sprząt...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0212 s