Filtruj

Praca Apteka - Wierzchlas

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

APTEKA PANACEUMAPTEKA PANACEUM
Wierzchlas

Zakres obowiązków: Obsługa Pacjentów Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy ogółem - lata: 2 Ukończone Technikum Farmaceutyczne, oraz 2 - letni staż w Aptece Ogólnodostępnej...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Rusiec! Praca dodatkowa przy inwentaryzacji - liczenie towaru

PAULINAPAULINA
Rusiec

Poszukujesz lekkiej pracy dorywczej lub jesteś zainteresowany/a dłuższą współpracą? A może chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? Dobrze trafiłeś/aś! Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego uczymy od podstaw! Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy przy inwentaryzacji w miejsco...

03.06.202403.06.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Merchandiser /Pomoc Apteczna Wrocław ul. Strzegomska 0,5 etatu

DOZ S. A.DOZ S. A.
Popowice

Sieć Aptek Dbam o Zdrowie poszukuje osoby na stanowisko: MERCHANDISER/POMOC APTECZNA 0,5 etatu Lokalizacja: Wrocław ul. Strzegomska Będziesz odpowiedzialny za DOZkonałe zadania: Prace porządkowe w Aptece Utrzymanie czystości na wysokim poziomie Pomoc w przyjęciu dostaw oraz ich rozpakowaniu P...

21.02.202421.02.2024