Filtruj

Praca Architekt Systemow - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy z francuskim-stolarka okienna

GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Łódź

Twoje zadania: doradztwo techniczne i aktywna sprzedaż produktów (okien i drzwi PCV, aluminium oraz rolet) na podległym terenie budowanie sieci kontaktów wśród architektów, projektantów, developerów, dystrybutorów etc. utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami przygotowywanie ofert handl...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Manager/Specjalista ds.Sprzedaży w Salonie kosmetycznym

PMK.ARCHITEKTPMK.ARCHITEKT
Łódź

Poszukuję do pracy w renomowanej sieci salonów Fotodepilacji i Fotoodmładzania Menadżerki/Specjalisty ds. sprzedaży Praca na cały etat plus prowizja. Wymagania : Umiejętności sprzedażowe, Znajomość Office (Excel, Word), Umiejętności kierowania zespołem, Komunikatywność, Kreatywność, Sumienn...

06.05.202406.05.2024
od 5000 zł

projektant meblowy

KAMILAKAMILA
Łódź

Cześć, Jesteśmy jedną z największych firm wykończeniowych działających w Łodzi. Specjalizujemy się w produkcji mebli oraz w remontach nowych mieszkań deweloperskich. Szukamy projektanta meblowego , który zna się na swojej pracy, jest dokładny oraz zadaniowy. Wymagamy doświadczenia . Co oferujem...

13.03.202413.03.2024