Filtruj

Praca Ark - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Kelner / Kelnerka / Barman / Barmanka

ARKADIUSZARKADIUSZ
Szczecin

Pub Dylematy szuka pracowników na stanowisko KELNER/Kelnerka/Barman/Barmanka Praca w centrum miasta, w przyjaznej atmosferze. Szukamy osób pracowitych i zaangażowanych, którzy chcą podczas pracy świetnie spędzić czas w rewelacyjnej atmosferze. Poszukujemy osób dyspozycyjnych, które posiadają książe...

10.01.202410.01.2024
od 25 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter sieci trakcyjnej - praca w Niemczech

AREKAREK
Szczecin

Elektromonter sieci trakcyjnej - Niemcy! Miejsce pracy: Niemcy – praca na terenie całych Niemiec – UMOWA NIEMIECKA! Zadania: Montaż i naprawa elementów systemów energetycznej trakcji kolejowej, Wykonywanie przeglądów i prac serwisowych, montażowych przy urządzeniach sieci trakcyjnej oraz urządz...

28.11.202328.11.2023

Praca, kurier.

AREKAREK
Przecław

Twój zakres obowiązków: - doręczanie przesyłek do klientów firmowych oraz indywidualnych - realizowanie odbiorów przesyłek od klientów. Nasze wymagania: - zaangażowanie, motywacji do działania oraz dyspozycyjność -wysoka kultura osobista konieczna w kontakcie z Klientami DHL - sumienność i rze...

19.04.202419.04.2024
od 6000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0288 s