Filtruj

Praca Arkadiusz - Ostrów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Trzygwiazdkowy hotel w Ostrowie zatrudni Kelnera

ARKADIUSZARKADIUSZ
Ostrów Wielkopolski

Hotel w Ostrowie Wlkp. zatrudni kelnera na pełen etat na umowę o pracę. Oferujemy pracę w miłym i doświadczonym zespole. Proszę składać CV....

08.05.202408.05.2024
od 4250 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. CE

ARKADIUSZ KUBASIK FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWAARKADIUSZ KUBASIK FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWA
Kalisz

Zakres obowiązków: Przewóz wywrotką, wyjazdy 1 lub 2 -dniowe. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E Prawo jazdy kat. CE, karta kierowcy, doświadczenie na stanowisku....

09.05.202409.05.2024

Pracownik - menager sprzedaży

Russów

Spółka “Elpis Poland” importer ziół i przypraw, działająca na rynku międzynarodowym, poszukuje menagera sprzedaży Informacje o firmie: www.elpisraw.pl Wymagania: - Doświadczenie z sprzedaży (mile widziane z branży spożywczej/przyprawowej) - Mile widziana znajomość języka angielskiego - Obsługa ...