Filtruj

Praca Arriva

Wynagrodzenie
Oferty pracy w innych miastach
1-2 z 2 ofert pracy

Konduktor/Konduktorka [Grudziądz]

nowa oferta
ARRIVAARRIVA
Grudziądz

Zadania: · Sprzedaż oraz kontrola biletów. · Udzielanie podróżnym bieżącej informacji dotyczącej podróży. · Nadzór nad bezpieczeństwem zgodnie z obowiązującymi procedurami. · Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki. Oczekiwania: · Bardzo dobry stan zdrowia (I kat. wzroku i słuchu). · Wykształceni...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zostań zawodowym kierowcą, Połącz pasje jazdy samochodem z pracą!

GRUPA ARRIVA W POLSCEGRUPA ARRIVA W POLSCE
Warszawa

Połącz swoją pasję z pracą, zostań zawodowym kierowcą, w komunikacji miejskiej w Warszawie! Dzięki naszej ofercie masz możliwość przebranżowienia się całkowicie za darmo i zdobycia opłacalnego zawodu – kierowcy autobusu! Finansujemy w pełni kurs kat. D i kwalifikację na przewóz osób oraz gwarantuje...

23.04.202423.04.2024
od 5600 zł