Filtruj

Praca Artur - Ciechanów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy elektryka/elektromechanika - proste instalacje

ARTURARTUR
Ciechanów

Firma produkująca samochodowe zabudowy specjalne, przyczepy gastronomiczne zatrudni elektromechanika do instalacji samochodowych. Proste instalacje - dodatkowe wyposażenie, dodatkowe oświetlenie, czujniki, alarmy. Praca na umowę o pracę - pełny etat, jednozmianowa. Praca w Ciechanowie....

15.04.202415.04.2024

STOLARZ

LEVEX ARTUR LEWANDOWSKILEVEX ARTUR LEWANDOWSKI
Ciechanów

Zakres obowiązków: praca przy produkcji, składanie i montaż mebli Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Tylko z doświadczeniem, rozważymy też pomocnika Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany,...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

stolarz

Ciechanów

praca przy produkcji, składanie i montaż mebli...

04.04.202404.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0196 s