Filtruj

Praca Artykuly Spozywcze - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Action – Pracownik Sklepu - Bydgoszcz, Nakielska

nowa oferta
ACTION POLAND SP. Z O.O.ACTION POLAND SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą sprzedającą artykuły niespożywcze w Europie, a nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu nam tego rozwoju. Praca w Action to praca zorientowana na klienta, u stabilnego finansowo i solidnego pracodawcy. Nasze umiejętności działania i bycie pra...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Rozładunek kontenerów-14.27 euro brutto=bez języka

FLEXCRAFTFLEXCRAFT
Bydgoszcz

Praca na rozładunku kontenerów na magazynie LidlaOpis stanowiskaPraca polega na rozładowywaniu kontenerów z paczkami o różnych gabarytach od małych do dużych i ciężkich (asortyment sklepu LIDL- bez artykułów spożywczych!)Paczki wykładane są na palety ręcznie, następnie stretchowane i odkładane na wy...

05.06.202405.06.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI (NR 1444)

Dąbrowa Chełmińska

Zakres obowiązków: prace pomocnicze na linii produkcyjnej, wstępna obróbka ryby oraz innych produktów spożywczych, krojenie, filetowanie i porcjowanie ryby oraz innych artykułów spożywczych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, w dni wo...

24.05.202424.05.2024