Filtruj

Praca Artykuly Spozywcze - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Zostań order pickerem w AH | BEZ j.ang️

OTTO WORK FORCE RECRUITMENTOTTO WORK FORCE RECRUITMENT
Lublin

Pracuj w Holandii dla sieci znanych supermarketów – Albert Heijn. Zostań order pickerem w jednym z Centrów Dystrybucyjnych, w których przygotowywane są zapasy artykułów spożywczych dla wszystkich sklepów w kraju!Lokalizacje do wyboru: Geldermalsen, Pijnacker, Tilburg, Zaandam, ZwolleOPIS STANOWISKAT...

23.05.202423.05.2024

SPRZEDAWCA

nowa oferta
FIRMA TOMAR S. C.FIRMA TOMAR S. C.
Nowy Krępiec

Zakres obowiązków: Sprzedaż artykułów piekarniczych, spożywczych i przemysłowych oraz dbanie o porządek w sklepie, przyjmowanie dostaw, organizacja zwrotów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie umiejętność - KSIĄŻECZKA ZDROWIA DLA CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH mile widziane doś...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0298Obowiązki:Sprzedaż artykułów piekarniczych, spożywczych i przemysłowych oraz dbanie o porządek w sklepie, przyjmowanie dostaw, organizacja zwrotówWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe 4-letnieWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:KSIĄŻECZKA ZD...