Filtruj

Praca Artykuly Spozywcze - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Dla Multikino w Mielcu - Personel Obsługi Kina

GRUPA MULTIKINOGRUPA MULTIKINO
Mielec

Firma LEASINGTEAM poszukuje dla swojego Klienta MULTIKINO S.A. Personelu Obsługi Kina Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za: Wysokiej jakości obsługę klienta Obsługę kas biletowych Przygotowywanie i sprzedaż artykułów spożywczych Utrzymywanie czystości obiektu Wymagania: Umiejętn...

23.05.202423.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik magazynu

nowa oferta
KIRSCH SERVICES SP. Z O.O. SP. K.KIRSCH SERVICES SP. Z O.O. SP. K.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Lokacja towarów w magazynie Komisjonowanie towarów ( artykuły spożywcze bio) Inne prace magazynowe WYMAGANIA: Czego oczekujemy? Gotowości do pracy w systemie zmianowym Zaangażowania w wykonywane obowiązki Punktualności Znajomości liczb niemieckich ( od 1-20) Prawo jazdy kat B. OFE...

28.05.202428.05.2024

Komisjonowanie artykułów bio

nowa oferta
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Lokacja towarów w magazynie Komisjonowanie towarów ( artykuły spożywcze bio) Inne prace magazynowe WYMAGANIA: Czego oczekujemy? Gotowości do pracy w systemie zmianowym Zaangażowania w wykonywane obowiązki Punktualności Znajomości liczb niemieckich ( od 1-20) Mile widziane doświadc...