Filtruj

Praca Artykuly Zoologiczne

Wynagrodzenie
Artykuly Zoologiczne - inne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego - Branża Zoologiczna

nowa oferta
AQUAEL SP. Z O.O.AQUAEL SP. Z O.O.
Toruń

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego - Branża Zoologiczna Miejsce pracy: Toruń Twój zakres obowiązków realizacja celów sprzedażowych w podległym rejonie, rozwój bazy klientów i budowanie trwałych relacji handlowych, utrzymywanie standardu sprzedaży oraz merchandisingu, rozbudowa parametrów...

18.05.202418.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
Gdańsk

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego - Branża Zoologiczna Miejsce pracy: Gdańsk Twój zakres obowiązków realizacja celów sprzedażowych w podległym rejonie, rozwój bazy klientów i budowanie trwałych relacji handlowych, utrzymywanie standardu sprzedaży oraz merchandisingu, rozbudowa parametró...

MAGAZYNIER

nowa oferta
OGRÓD ZOOLOGICZNY W OPOLUOGRÓD ZOOLOGICZNY W OPOLU
Opole

Zakres obowiązków: Obsługa magazynu z artykułami spożywczymi i technicznymi . Przyjmowanie , wydawanie towaru. Pełna obsługa dokumentacji przyjęcia i wydania towarów z magazynu. Obsługa programu komputerowego - magazynowego - symfonia . Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie umiejętno...

17.05.202417.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0127 s