Filtruj

Praca Asystent Administracyjny - Radom

Asystent/ka ds. Social Media - język niemiecki (praca bez doświadczenia)

L.M. GROUP POLANDL.M. GROUP POLAND
Radom

Asystent/ka ds. Social Media - język niemiecki (praca bez doświadczenia) Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mam...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT DS. NIERUCHOMOŚCI

Radom

Zakres obowiązków: Administracyjna obsługa nieruchomosci Przygotowywanie dokumentów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - prawo jazdy B Sumienność, punktualność, staranność...

15.05.202415.05.2024

Asystent/ka Działu Handlowego z językiem angielskim i/lub niemieckim

RADMOT SP. Z O.O.RADMOT SP. Z O.O.
Radom

RADMOT Sp. z o.o. oferuje precyzyjną obróbkę skrawaniem CNC. Specjalizujemy się w toczeniu CNC oraz frezowaniu CNC metali, w tym aluminium, stali nierdzewnej oraz mosiądzu. Produkujemy z najwyższą wydajnością i ekonomiką produkcji. Nowoczesny park maszynowy CNC pozwala produkować szerokie portfolio ...

10.05.202410.05.2024