Filtruj

Praca Asystent Architekta - Kraków

1-2 z 2 ofert pracy

Asystent architekta sieciowego

nowa oferta
INLEO SP. Z O.O.INLEO SP. Z O.O.
Kraków

Asystent architekta sieciowego at INLEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ / Pracuj w IT Strona Główna Pozostale-oferty Asystent architekta sieciowego Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne. Asystent architekta sieciowego Lokalizacja:Kraków Ogłoszenie Bezpośrednie Szczegóły oferty: Arc...

17.05.202417.05.2024

ARCHITEKT-ASYSTENT ARCHITEKTA

nowa oferta
GRUPA BUDOWLANA COMPLEX SP. Z O.O.GRUPA BUDOWLANA COMPLEX SP. Z O.O.
Wieliczka

Zakres obowiązków: Analizy planów miejscowych, decyzji o warunkach zabudowy, -opracowanie projektów budowlanych, -opracowanie projektów wykonawczych, -koordynacja międzybranżowa, -raportowanie o przebiegu procesu projektowego. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem ...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0343 s