Filtruj

Praca Asystent Biurowy - Mielec

Asystent/-ka ds. Obsługi Pacjenta - Mielec (ul. Żeromskiego 22)

LUX MED SP. Z O.O.LUX MED SP. Z O.O.
Mielec

Nasze oczekiwania wobec Ciebie: doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta, komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, dyspozycyjność do pracy w 8-godzinnym systemie zmianowym – pracujemy od poniedziałku do piątku od 7.00 do 21.30 oraz w soboty od 7.00 do 20.00​, umiejętnoś...

26.04.202426.04.2024

ASYSTENT/ASYSTENTKA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dębica

Numer oferty: StPr/24/0747Obowiązki:Obsługa biura, w tym odbiór i przekazywanie korespondencji.Prowadzenie kalendarza spotkań.Współpraca z zespołem księgowym.Przygotowywanie dokumentów i raportów.Koordynacja działań administracyjnychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozosta...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SP. K.BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SP. K.
Dębica

Zakres obowiązków: Obsługa biura, w tym odbiór i przekazywanie korespondencji. Prowadzenie kalendarza spotkań. Współpraca z zespołem księgowym. Przygotowywanie dokumentów i raportów. Koordynacja działań administracyjnych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wymagania: Doświadczenie na stano...

09.05.202409.05.2024