Filtruj

Praca Asystent Biurowy - Słupsk

1-2 z 2 ofert pracy

GEODETA, ASYSTENT GEODETA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Słupsk

Numer oferty: StPr/24/1068Obowiązki:geodeta - geodezyjne pomiary terenowe, geodeta - geodezyjne opracowania kameralne, praca biurowa.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:[Inne] : Poszukuję do pracy na dwa stanowiska: geodeta może być osoba w trakcie...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

GEOSIT USŁUGI GEODEZYJNE KRZYSZTOF TREDERGEOSIT USŁUGI GEODEZYJNE KRZYSZTOF TREDER
Słupsk

Zakres obowiązków: geodeta - geodezyjne pomiary terenowe, geodeta - geodezyjne opracowania kameralne, praca biurowa. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) [Inne] : Poszukuję do pracy na dwa stanowiska: geodeta może być osoba w trakcie studiów geodezyjnych do prac terenowych oraz geod...