Filtruj

Praca Asystent Dzialu Handlowego - Krotoszyn

1-2 z 2 ofert pracy

Asystent działu handlowego DINO POLSKA S.A.

DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Krotoszyn

Dino Polska S.A. to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Asystent działu handlowego Miejsce pracy : wielkopolskie, Krotoszyn Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie pracy Kupca i Młodszego Kupca przy bieżąc...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO

Krotoszyn

Zakres obowiązków: Wymagania: zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność Zakres obowiązków: - wsparcie pracy Kupca i Młodszego Kupca przy bieżących zadaniach, - bezpośredni kontakt z dostawcami, Pracodawca oferuje: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - pracę w dynamicznie rozwijające...

22.04.202422.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1118 s