Filtruj

Praca Asystent Dzialu Sprzedazy - Mogilno

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

FREEVOLT S. A.FREEVOLT S. A.
Mogilno

Zakres obowiązków: obsługa klientów, przygotowywanie ofert, przygotowanie umów, nadzór nad dokumentacją prowadzonych inwestycji Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - prawo jazdy kat. B komunikatywność, zaangażowanie...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Mogilno

Numer oferty: StPr/24/0719Obowiązki:obsługa klientów, przygotowywanie ofert, przygotowanie umów, nadzór nad dokumentacją prowadzonych inwestycjiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe średnie ogólnokształcące Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat. BPozo...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Asystenta ds. administracji i wsparcia sprzedaży

OLIWIA ORCZYKOLIWIA ORCZYK
Inowrocław

Blott spółka z o.o. non profit z Inowrocławia, zajmująca się rekrutacją i prowadzeniem działu HR, w związku z rozwojem poszukuje do swojego zespołu Asystenta ds. administracji i wsparcia sprzedaży. Zakres obowiązków: · Sporządzanie pism i zarządzanie korespondencją tradycyjną i elektroniczną oraz ...

06.09.202406.09.2024