Filtruj

Praca Asystent Dzialu Zakupow - Jastrzębie-Zdrój

1-2 z 2 ofert pracy

ASYSTENTKA/ASYSTENT DZIAŁU IMPORTU I ZAKUPÓW

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO USŁUGOWE „CARBOTEX” SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO USŁUGOWE „CARBOTEX” SP. Z O.O.
Jastrzębie-Zdrój

Zakres obowiązków: Pomoc w organizacji pracy działu. Administrowanie danymi w systemach organizacji (karty produktów i dostawców). Asystowanie przy współpracy z kontrahentami Nadzór nad dokumentacją produkcyjną. Kontrola jakości produktów. Współpraca z innymi działami w firmie. Inne czynności zlecon...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT DZIAŁU ZAKUPÓW I MATERIAŁÓW

NIFCO KOREA POLAND SP. Z O.O.NIFCO KOREA POLAND SP. Z O.O.
Żory

Zakres obowiązków: realizacja zamówień, uczestniczenie w inwentaryzacji, raportowanie w j. koreańskim do przełożonych, tworzenie raportów w j. koreańskim na potrzeby spółki, realizacja codziennych wpływów oraz płatności za materiały Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy...

29.05.202429.05.2024