Filtruj

Praca Asystent Kierownika Budowy - Mosina

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent/Asystentka kierownika budowy/inżyniera budowy

REKRUTERREKRUTER
Mosina

Asystent/ tka kierownika budowy / Inżyniera budowy Twój zakres obowiązków udział w procesie przygotowania inwestycji wsparcie w codziennych zadaniach projektowych nadzorowanie postępów realizacji projektów, terminów prac budowlanych, jakości oraz założeń konstrukcyjnych i projektowych prowadzen...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent Projektanta branży drogowej / Kierownik Projektu

STROKOL DPPERSONALBERATUNGSTROKOL DPPERSONALBERATUNG
Poznań

Asystent Projektanta branży drogowej. Projektowanie obiektów infrastruktury drogowej.Miejsce pracy: Niemcy / Bawaria Obowiązki: •Samodzielna koordynacja usług planowania projektów od planowania wstępnego do zarządzanie budową strefy ruchu na lotnisku (po przeszkoleniu w zakresie specyficznych aspekt...

05.06.202405.06.2024

Inżynier budowy / Asystent Kierownika Projektu - Poznań

MAGDALENAMAGDALENA
Poznań

Twój zakres obowiązków: ·wsparcie (Kierownika Projektu) Project Managera przy realizacji projektów aranżacyjnych powierzchni biurowych , od strony przygotowania i realizacji zgodnie z wymaganiami Klienta oraz naszymi standardami wewnętrznymi, ·wsparcie sporządzania wycen / kosztorysów ofertowych,...

19.03.202419.03.2024