Filtruj

Praca Asystent Kierownika - Gubin

1-3 z 3 ofert pracy

Opiekun Klubowicza – Well Fitness

FIT PROJEKTFIT PROJEKT
Gubin

Wystartuj zdrowo w życie zawodowe i dołącz do #TeamWellFitness! Lokalizacja: Well Fitness - ul.Ułanów Karpackich 3​, Gubin Forma zatrudnienia: umowa zlecenie Wymagane doświadczenie: wystarczą chęci, wszystkiego Cię nauczymy! ​ Tryb pracy: zmianowy (w tym weekendy) Pracuj z nami! buduj przyjac...

22.04.202422.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Asystent/Zastępca Kierownika Klubu Fitness - Well Fitness

FITPROJEKTFITPROJEKT
Gubin

Trenuj swoją karierę i dołącz do #TeamWellFitness​, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków! Lokalizacja: Well Fitness - Gubin, ul. Ułanów Karpackich 3​ Forma zatrudnienia: umowa o pracę, Wymagane doświadczenie: pierwsze doświadczenie w pracy z klientem​, ​ Tryb pracy: zmianowy Pracuj z nam...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT MEDYCZNY

ZACHODNIE CENTRUM MEDYCZNEZACHODNIE CENTRUM MEDYCZNE
Krosno Odrzańskie

Zakres obowiązków: POMOC ORDYNATOROWI/KIEROWNIKOWI W JEGO PRACY W ODDZIALE. OGÓŁ CZYNNOŚCI ADMINISTRACYJNYCH. UDZIELANIE PACJENTOM INFORMACJI. REJESTRACJA WIZYT PACJENTÓW. PROWADZENIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ. ASYSTOWANIE PODCZAS BADAŃ I ZABIEGÓW. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) j...

30.04.202430.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0372 s