Filtruj

Praca Asystent Ksiegowosci - Brzesko

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT/ASYSTENTKA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA OKNOLUX S. C.FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA OKNOLUX S. C.
Brzesko

Zakres obowiązków: Wsparcie działu księgowości w codziennych obowiązkach związanych z zarządzaniem finansami firmy. Wprowadzanie danych księgowych, wprowadzanie faktur zakupowych i sprzedażowych do systemu księgowego, uzupełnianie rejestrów VAT, księgowanie wyciągów bankowych, kontrola należności i ...

01.07.202401.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent księgowego KH

nowa oferta
DARIUSZDARIUSZ
Zręczyce

Zatrudnimy studenta na umowę cywilno-prawną w kancelarii na stanowisku asystent księgowego. Praca w biurze w miejscowości Stryszowa Zakres obowiązków: Pomoc księgowemu w ewidencjonowaniu w księgach handlowych spółek z o.o. Wymagania: obsługa oprogramowania Optima doskonała znajomość Ustawy o Rach...

03.07.202403.07.2024

Asystent Księgowy Student do KH

REGINA CAŁKAREGINA CAŁKA
Bochnia

Doradca Podatkowy, Biegły Rewident zatrudni studenta na umowę cywilno-prawną w kancelarii na stanowisku asystent księgowego Praca w kancelarii w Bochni. Zakres obowiązków: Pomoc księgowemu w ewidencjonowaniu w księgach handlowych spółek z o.o. Wymagania: obsługa oprogramowania Enova, doskonała...

03.01.202403.01.2024
od 28 zł