Filtruj

Praca Asystent Ksiegowosci - Chojnice

1-2 z 2 ofert pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

SOFINA SP. Z O.O.SOFINA SP. Z O.O.
Chojnice

Zakres obowiązków: porządkowanie dowodów księgowych weryfikacja dokumentów księgowych prowadzenie ewidencji księgowych: pkpir oraz księgi handlowe dekretacja faktur, wyciągów bankowych, list płac stały kontakt z klientami (telefoniczny, mailowy) Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe umiej...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chojnice

Numer oferty: StPr/24/0670Obowiązki:porządkowanie dowodów księgowych weryfikacja dokumentów księgowych prowadzenie ewidencji księgowych: pkpir oraz księgi handlowe dekretacja faktur, wyciągów bankowych, list płac stały kontakt z klientami (telefoniczny, mailowy)Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętn...