Filtruj

Praca Asystent Ksiegowosci - Lipna

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lipno

Numer oferty: StPr/24/0312Obowiązki:pomoc księgowej,wykonywanie poleceń przełożonego, prace biuroweWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodoweZawód:Asystent do spraw księgowości (wymagany staż - lata: 2)Miejsce pracy: Włocławska 18A/14, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

EFOS SP. Z O.O.EFOS SP. Z O.O.
Lipno

Zakres obowiązków: pomoc księgowej,wykonywanie poleceń przełożonego, prace biurowe Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Asystent do spraw księgowości...

15.05.202415.05.2024

Białobrzegi

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa klienta, telefoniczna obsługa klienta, ewidencjonowanie dokumentów księgowych, wyciągów bankowych. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

16.04.202416.04.2024