Filtruj

Praca Asystent Ksiegowosci - Woskrzenice Duże

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent w dziale księgowości

JOWITAJOWITA
Woskrzenice Duże

Firma transportowa zatrudni pracownika na stanowisko Asystent w dziale księgowości Twoje obowiązki: • Rozliczanie wyciągów bankowych, • Archiwizacja dokumentów, • wprowadzanie faktur do programu księgowego • sprawdzanie rejestrów VAT • kompletowanie dokumentów • sprawdzanie dokumentów finans...

29.08.202429.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI

Biała Podlaska

Zakres obowiązków: układanie dokumentów wg dat, wprowadzanie dokumentów do systemu, sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym, odbieranie poczty e-mail (godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogólnokształcące wyks...

05.09.202405.09.2024

asystent ds.księgowości

INFOINFO

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Kancelarii poszukujemy osób na stanowisko asystenta ds. księgowości. Mile widziane doświadczenie w księgowości oraz zainteresowanie poszerzeniem wiedzy z zakresu kadr i płac. Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę zlecenia. CV prosimy składać poprze...

27.11.202327.11.2023