Filtruj

Praca Asystent Medyczny - Grzybów

1-3 z 3 ofert pracy

OPIEKUN MEDYCZNY/SENIORA/ASYSTENT SENIORA

MED-SENIOR SP. Z O.O.MED-SENIOR SP. Z O.O.
Grzybowo

Zakres obowiązków: Czynności opiekuńczo- higieniczne. Praca w godz. 7-19, 19-7. Po umowie zleceniu zatrudnienie na umowę o pracę. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wykształcenie średnie ogólnokształcące. Możliwość zrobienia kursów na opiekuna medycznego w trakcie Zatrudnienia. Ko...

09.07.202409.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Asystent Kierownika w nowym sklepie NEW YORKER - Tarnobrzeg

NEW YORKER POLSKANEW YORKER POLSKA
Tarnobrzeg

Wyobraź sobie lata 70-te, niewielkie portowe miasto na północy Niemiec. To właśnie tam powstał nasz pierwszy sklep. Początkowo sprzedawano w nim jedynie jeansy. A dziś? Dziś jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą odnoszącą sukcesy w branży Young Fashion. Posiadamy ponad 1150 filii w prawie 50 kraja...

16.07.202416.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

CLIMATIC SP. Z O.O. SP. K.CLIMATIC SP. Z O.O. SP. K.
Tarnobrzeg

Climatic – Projektujemy i Budujemy Modułowo – Solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo. Climatic z centralą pod Warszawą (Reguły) jest polską firmą działającą w Polsce i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy w systemie zapro...

29.07.202429.07.2024