Filtruj

Praca Asystent Nauczyciela - Gościno

1-2 z 2 ofert pracy

ASYSTENT NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PTASIE PODWÓRKOKATARZYNA OLESZKIEWICZNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PTASIE PODWÓRKOKATARZYNA OLESZKIEWICZ
Gościno

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi od lat 3 do 6. Praca w godz. 6:30-16:30 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - ambitny umiejętność - cierpliwość...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Gościno

Numer oferty: StPr/24/0866Obowiązki:Opieka nad dziećmi od lat 3 do 6. Praca w godz. 6:30-16:30Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: cierpliwość ambitny Wykształcenie:średnie ogólnokształcąceMiejsce pracy: Karlińska 2, 78-120 Gościno, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskieRo...