Filtruj

Praca Asystent Nauczyciela - Leśna

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent nauczyciela przedszkola

AMELIA ROZBICKAAMELIA ROZBICKA
Leśna

Zapraszamy studentów kierunku wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna do pracy w małym, kameralnym przedszkolu w Leśnej. Oferujemy pracę na cały etat w charakterze Asystenta nauczyciela. Wynagrodzenie początkowe 4500 zł brutto....

28.08.202428.08.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent Dyrektora Szkoły

nowa oferta
CNIB ŻAKCNIB ŻAK
Zgorzelec

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Planowaniem i organizowaniem zajęć dydaktycznych podległej placówki Pomocą przy poszukiwaniu i zatrudnianiu nauczycieli Nadzorem nad kadrą dydaktyczną i bieżącym funkcjonowaniem szkoły Kontrolą prawidłowej realizacji programów nauczania Nadzorem nad doku...

16.09.202416.09.2024

OPIEKUNKA DZIECIĘCA/POMOC NAUCZYCIELA

CHATKA PUCHATKA - FIRMA WIELOBRANŻOWA SMOLARSKA AGNIESZKACHATKA PUCHATKA - FIRMA WIELOBRANŻOWA SMOLARSKA AGNIESZKA
Zgorzelec

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi w wieku 2,5-7lat I umowa na okres próbny 3 m-ce, II umowa na czas określony, docelowo umowa na czas nieokreślony; praca w godzinach 06:30-17:00 (wg grafiku) Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Opi...

29.08.202429.08.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0175 s