Filtruj

Praca Asystent Operacyjny - Szczecin

1-2 z 2 ofert pracy

Asystent w Dziale Zarządzania Operacjami Oceanicznymi

JAGA RECRUITMENT SP. Z O.O.JAGA RECRUITMENT SP. Z O.O.
Szczecin

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, szukasz pracy pełnej wyzwań oraz chcesz rozwijać się w jednej z wiodących firm branży logistycznej - ta praca jest dla Ciebie! APT JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Wojewó...

17.05.202417.05.2024
od 4600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent ds. Zakupów z językiem angielskim

BELIANIBELIANI
Szczecin

Twój zakres obowiązków: Bieżący kontakt z dostawcami zagranicznymi Nadzorowanie procesu zamówień od złożenia zamówienia do jego realizacji Wsparcie Product Managera w pracy operacyjnej Aktualizacja bazy produktów - o niezbędne informacje na temat produktu i nowości Wsparcie Działu Customer...

15.05.202415.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0353 s