Filtruj

Praca Asystent Osoby Niepelnosprawnej - Ostrowo

1-2 z 2 ofert pracy

Projektant branży budowlanej

nowa oferta
INTERO SERWIS SP. Z O.O.INTERO SERWIS SP. Z O.O.
Ostrów Mazowiecka

OPIS Firma zajmująca się produkcją i montażem dźwigów osobowych oraz platform dla osób niepełnosprawnych, a także infrastrukturą techniczną związaną z dostosowaniem obiektów dla potrzeb osób niepełnosprawnych zatrudni asystenta projektanta. Zakres obowiązków: opracowywanie- koncepcji projektowych...

16.09.202416.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPIEKUN ( NP. PEDAGOG, OPIEKUN MEDYCZNY, OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA, OPIEKUN DPS, PIELĘGNIARKA, ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ, PRACOWNIK SOCJALNY, POŁOŻNA, TERAPEUTA ZAJĘCIOWY)

OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH Z SIEDZIBĄ W KALISZUOKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH Z SIEDZIBĄ W KALISZU
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Praca z osobą chorą w domu 4 godzin dziennie w dni robocze (opieka nad 2 osobami; po 2 godziny u każdej każdego dnia) wykształcenie min. średnie kierunkowe umowa zlecenie wynagrodzenie: 30,00 zł brutto/godz. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

12.09.202412.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0413 s