Filtruj

Praca Asystent Projektanta Branzy - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

BIM Modeler / Konstruktor

nowa oferta
DEKPOL BUDOWNICTWODEKPOL BUDOWNICTWO
Gdańsk

BIM Modeler / Konstruktor Miejsce pracy: Gdańsk Twój zakres obowiązków Sporządzanie projektów konstrukcji w środowisku BIM, w programie Tekla Structures, w zakresie m.in. budownictwa halowego, przemysłowego, mieszkaniowego, Wykonywanie obliczeń statycznych elementów konstrukcji: stalowych, żelbetowy...

11.05.202411.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT PROJEKTANTA

nowa oferta
F.U.H. ELEKTRO - MAR MAREK FREIBERGF.U.H. ELEKTRO - MAR MAREK FREIBERG
Chwaszczyno

Zakres obowiązków: Pomoc przy opracowywaniu dokumentacji projektowej branży elektrycznej. Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 1 Wymagany minimum 1 rok doświadczenia. Znajomość programu AUTO CAD. Możliwość uzgodnienia rodzaju umowy....

10.05.202410.05.2024