Filtruj

Praca Asystent Projektanta - Brzóza

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT PROJEKTANTA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brzozów

Numer oferty: StPr/24/0458Obowiązki:Inwentaryzacje budowlane, pomoc w sporządaniu projektów budowlanych w branży kontrukcyjno-budowlanej, wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych obiektów budowlanychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: biegła znajomość pakietu MS OFFICE...

15.08.202415.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

MKB PROJEKT MARCIN KRUCZEKMKB PROJEKT MARCIN KRUCZEK
Brzozów

Zakres obowiązków: Inwentaryzacje budowlane, pomoc w sporządaniu projektów budowlanych w branży kontrukcyjno-budowlanej, wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych obiektów budowlanych Wymagania: wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) umiejętność - biegła znajomość pakietu MS OFF...

14.08.202414.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent projektanta - branża sanitarna

WBIWBI
Radom

Zatrudnimy pracownika na stanowisko asystent projektanta/pracownik biurowy w firmie zajmującej się projektowaniem oraz budową sieci i instalacji sanitarnych. Wymagania konieczne: -prawo jazdy kategorii B, -znajomość programów ze środowiska CAD 2D, Mile widziane: -Znajomość programów do generowania...

14.05.202414.05.2024