Filtruj

Praca Asystent Projektanta - Maniów

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy asystent projektanta

SUPERSNOW S. A.SUPERSNOW S. A.
Maniowy

Młodszy asystent projektanta Producent systemów naśnieżania - SUPERSNOW S.A. zatrudni osobę na stanowisko Młodszy asystent projektanta Zakres obowiązków: · przygotowywanie ofert dla klientów, na bazie współpracy z Doradcą Klienta · wykonywanie kalkulacji do ofert · sporządzanie planów koncepcyj...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT PROJEKTANTA

AJKO ARTUR KRĘCISZAJKO ARTUR KRĘCISZ
Staszów

Zakres obowiązków: opracowywanie projektów dróg, projektów organizacji ruchu, uzgadnianie dokumentacji technicznych Wymagania: wykształcenie - budowlane średnie zawodowe wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) umiejętność - prawo jazdy kat B umiejętność obsługi programu AutoCAD Civil...

29.04.202429.04.2024

Projektant/Asystent projektanta instalacji sanitarnych

MATEUSZMATEUSZ
Mielec

Projektant/Asystent projektanta instalacji sanitarnych Zakres obowiązków: •\tWykonywanie projektów instalacji sanitarnych w tym systemów HVAC •\tPrzeprowadzanie audytów energetycznych, audytów efektywności energetycznej i audytów przedsiębiorstw •\tUdział w wizjach lokalnych, dokonywani inwentar...

05.01.202405.01.2024
od 7000 zł