Filtruj

Praca Asystent Projektanta - Starogard Gdański

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH

PREMM INSTALACJE SANITARNE RAFAŁ GORECKIPREMM INSTALACJE SANITARNE RAFAŁ GORECKI
Starogard Gdański

Zakres obowiązków: Inwentaryzacje budowlane, wykonywanie rysunków technicznych, kompletowanie dokumentacji projektowej. Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - znajomość programu AutoCAD umiejętność - dobra organizacja pracy...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent projektanta branży sanitarnej

INSTOINSTO

Pracownia projektowa INSTO poszukuje pracownika na stanowisko „asystent projektanta” w branży sanitarnej. Obowiązki: - opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i wentylacji, - obliczenia ...

17.04.202417.04.2024

Asystent projektanta branży drogowej

nowa oferta
TRANSPROJEKT GDAŃSKITRANSPROJEKT GDAŃSKI
Tczew

Transprojekt Gdański to lider w branży projektowo-konsultingowej. Od ponad 70 lat dostarczamy pełen zakres usług dla sektora publicznego i prywatnego w takich obszarach jak: drogi i mosty, ochrona środowiska i zieleń, koleje i tramwaje, wod.-kan. i gaz, architektura, geotechnika, energetyka i telete...

03.05.202403.05.2024