Filtruj

Praca Asystent Projektanta - Włocławek

ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY KONSTRUKCYJNO-BUDOWLANEJ R70/1212-592/24

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/1213Obowiązki:wsparcie w projektowaniu, inwentaryzacjeWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Obsługa programu AutoCADWykształcenie:wyższe (w tym licencjat), budowlaneWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BZawód:Inżynier budownictwa - b...

22.05.202422.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PROTERM SP. Z O.O.PROTERM SP. Z O.O.
Włocławek

Zakres obowiązków: wsparcie w projektowaniu, inwentaryzacje Wymagania: wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) zawód - Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Obsługa programu AutoCAD wykształcenie wyższe budowlane, praktyczna obsługa Aut...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent Projektanta Branży Konstrukcyjno-Budowlanej

Włocławek

W związku dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko asystenta projektanta w branżach konstrukcyjno-budowlanej. Miejsce pracy: Włocławek Wymagania: · kierunkowe wykształcenie wyższe techniczne, · doświadczenie zawodowe wprojektowaniu mile widziane · praktyczna obsługa komputera: ...

06.03.202406.03.2024
od 4500 zł