Filtruj

Praca Asystent Rodziny - Kalwaria

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent Biura

SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.
Góra Kalwaria

Cześć Cieszymy się, że zastanawiasz się nad dołączeniem do naszego zespołu Szkoły w Chmurze. Jesteśmy alternatywną placówką edukacyjną, wolną od ocen i sprawdzianów. Nasz zespół jest z różnych zakątków Polski, ale biuro mamy w Warszawie i właśnie szukamy kogoś, kto będzie Specjalistą ds. Wszystkiego...

27.04.202427.04.2024
od 4600 zł

ASYSTENT RODZINY

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJOŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Zakres obowiązków: Zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej. Praca na 1/2 etatu. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - prawo jazdy kategoria - B [Umiejętność 1] : Wykształcenie zgodnie z art. 12 ust. 1 ustawy o wspieraniu rodzin...

04.03.202404.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zakres obowiązków: Zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - prawo jazdy kategoria - B [Umiejętność 1] : Wykształcenie zgodne z art. 12 ust. 1 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy z...