Filtruj

Praca Asystent Rodziny - Stronia

1-2 z 2 ofert pracy

ASYSTENT RODZINY

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W STRONIU ŚLĄSKIMOŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W STRONIU ŚLĄSKIM
Stronie Śląskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie pracy z rodziną, udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych, wychowawczych, w poszukiwaniu, podejmowaniu i utrzymywaniu pracy przez członków rodziny. Wspieranie aktywności społecznej rodzin. Pode...

01.07.202401.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Trenerka/Asystentka Trenera Akademii Dynamicznej

DAMIANDAMIAN
Oleśnica

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA! Akademia Dynamiczna zatrudni osobę do prowadzenia zajęć sportowych dla dzieci oraz asystentów aspirujących do roli trenera. Jeżeli masz doświadczenie w pracy z dziećmi( klub, akademia, szkoła), jesteś kreatywny i chcesz być częścią wielkiego projektu - ta praca jest dla Ciebi...

27.06.202427.06.2024
od 35 zł