Filtruj

Praca Asystent Spedytora - Gdynia

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent spedytora drogowego

nowa oferta
MS&S SP. Z O.O.MS&S SP. Z O.O.
Gdynia

Zakres obowiązków: Pomoc w obsłudze zleceń transportowych, Pozyskiwanie klientów, Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji spedycyjnej i biurowej, Monitorowanie realizacji zamówień i dbanie o terminowość dostaw, Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom, Weryfikacja faktur kosztowych i ...

07.05.202407.05.2024

Gdynia

27.04.202427.04.2024
od 4000 zł

Asystent Spedytora Międzynarodowego (Akademia Spedytora)

ADARADAR
Gdańsk

Asystent Spedytora Międzynarodowego - Akademia Spedytora Firma Adar pragnie zaprosić do wzięcia udziału w Akademii Spedytora osoby, które nie posiadają doświadczenia w obszarze TSL, ale aspirują do pierwszej pracy jako Asystent Spedytora. Program będzie trwał przez 3 miesiące. Przez ten czas zaopiek...

01.05.202401.05.2024