Filtruj

Praca Asystent Techniczny - Świnoujście

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent ds. Szkoleń z orzeczeniem o niepełnosprawności

nowa oferta
BPO NETWORK SP. Z O.O.BPO NETWORK SP. Z O.O.
Świnoujście

BPO NETWORK Sp. z o.o. Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, ...

25.06.202425.06.2024

Asystent ds. sprzedaży z językiem niemieckim

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Świnoujście

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę leadów z placówek medycznych na terenie Niemiec. Będziesz nawiązywać kontakty z personelem medycznym i pozyskiwać informacje dotyczące ich potrzeb i zainteresowań. Obowiązki: Nawiązywanie kontaktów z personelem medycznym P...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dołącz do naszego Centrum Rozrywki ARCADE BEE w Świnoujściu

WOJCIECHWOJCIECH
Świnoujście

ARCADE BEE zatrudni energiczne osoby do swojego zespołu, na stanowisko: Asystent Techniczny w salonie . Zatrudnimy na warunkach: umowa zlecenie / umowa o pracę jako praca dodatkowa 40-80 godz./msc (weekendy, popołudnia) lub możliwość zatrudnienia na pełen etat Oczekujemy : - gotowości do pra...

10.04.202410.04.2024